Jesteś tutaj: zrozumiecsprzedaz.pl > finansowe > W jaki sposób przerwać realizowanie zlecenia stałego

Brak opłat za abonament

Mimo wprowadzenia w życie różnych pomysłów, które miały nakłonić ludzi do płacenia abonamentów nie widać żadnych zmian. Brak opłat za abonament Zamiast rosnącej liczby osób, które opłacają abonamenty, zanotowano spadek. Aktualnie jesteśmy dłużni aż 2 mld 265 mln złoty. Nadal pojawiają się różne inne pomysł, które mają pomóc w umorzeniu długu.
Od początku stycznia 2006 roku do teraz długi Polaków wzrosły o 1,5 mld złoty. Tylko w roku 2012 długi wzrosły o 125 mln, a z zaległościami w płatnościach zalega jest już prawie 3 mln ludzi. Brak opłat za abonament Średnie długi w płatnościach w ostatnim roku wynosiły 773,78 złoty, gdzie w roku 2005 było 402,34 złote. Z 13 mln gospodarstw, aż 98 procent posiada telewizor, niestety tylko 42 tysiące z nich opłaca abonamenty.
Ministerstwo chce wprowadzić brak rejestrowania odbiorników RTV. Ogólnie mówiąc, żaden sposób egzekwowania długów nie jest dobry. Porównując kraje europejskie, to w naszym kraju są najniższe opłaty za abonament, a i tak toniemy w długach. Brak opłat za abonament Trzeba również dodać, że władze tak naprawdę nic nie robią w tym kierunku, żeby je zmniejszać.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.