Jesteś tutaj: zrozumiecsprzedaz.pl > Finanse przedsiębiorstw > Zwrot VAT w 30 dni

Dochodowe programy 2012 roku

W przeprowadzonym przez dom mediowy PanMedia Western rankingu na najbardziej dochodowy program TV, Dochodowe programy 2012 roku okazuje się, że zeszłoroczny zwycięzca Robert Janowski spadł aż na szóste miejsce, ustępując pierwszego Magdzie Gessler. „Kuchenne rewolucje” awansowały aż z siódmej pozycji w stosunku do zeszłego roku, a sam program przyniósł dla stacji TVN ponad 131 mln złoty.

W tym rankingu ujęto zarówno odcinki premierowe, jak i powtórkowe. Jak się okazuje te drugie pomogły Magdzie Gessler awansować aż na pierwszą pozycję (65 procent wszystkich odcinków). Ale nie tylko ten czynnik dotknął „kuchenne rewolucje”, ale również pomógł np. X-Factor w 2011 roku awansować o trzy pozycje, a także program „Jaka to melodia?”, lecz niestety w tym przypadku teleturniej Roberta Janowskiego spadł z pierwszego na szóstą pozycję. Dochodowe programy 2012 roku Wyświetlane spoty reklamowe w trakcie programów przynoszą ogromne zyski stacjom. Podczas programu Magdy Gessler wyświetlono ponad 5800 reklam. Trzeba wziąć pod uwagę również to, że gotowanie na ekranie cieszy się ogromną popularnością.

Drugie miejsce zajęła Ewa Drzyzga z programem „Rozmowy w toku”. Zarobiła ona 101,9 mln złoty dla TVN. Dochodowe programy 2012 roku Podium zamykają jurorzy i prowadzący program „Must be the music” Adam Sztaba, Kora, Zapędowska, Łozowski, Rock i Sykut z 98,2 mln złoty dla Polsatu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.