Jesteś tutaj: zrozumiecsprzedaz.pl > Gospodarka > Zmiany systemu informatycznego w ZUS

Drożeje OC samochodów

Jeżeli ktokolwiek chce jeździć samochodem niż autobusami, to może go to wynieść dużo, dużo więcej. Drożeje OC samochodów Mimo tego, że paliwo trochę staniało, to jednak koszty zakupu auta czy samo jego utrzymanie może spowodować ból głowy. Obowiązkiem każdego kierowcy jest zakupienie polisy OC, a jego cena z roku na rok idzie coraz bardziej w górę.
Wysokość polisy OC jest uzależnione od wielu rzeczy. Tak więc kierowcy, którzy spowodowali chociaż jeden wypadek będą musieli ponieść już wyższe koszty. Drożeje OC samochodów Również młodzi prowadzący pojazd i mieszkańcy większych miast muszą się liczyć z większymi cenami za wykupienie polisy OC. Firmy wychodzą z założenia, że im większe miasto tym większa szansa na spowodowanie kolizji.
Przyczynami jest również większe ilość oszustów. W ostatnim czasie miało miejsce zdarzenie, że kilka osób próbowało wyłudzić pieniądze od ubezpieczycieli za sfingowane wypadki. Oczywiście kolizji nie było, a udział w tym przedsięwzięciu wzięło dwóch funkcjonariuszy policji, którzy podrabiali papiery. Drożeje OC samochodów Tak więc, nie ma co się dziwić, że ceny OC z czasem idą coraz bardziej w górę.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.