Jesteś tutaj: zrozumiecsprzedaz.pl > Inwestycje > Inwestowanie dla początkujących

Hotele droższe

Zbliża się okres zimowych ferii, więc większość rodzin i fanów zimowego szaleństwa będzie wybierać się w góry. Hotele droższe Trzeba jednak wziąć pod uwagę miejsce nie tylko do wypoczynku, szaleństw na desce czy nartach ale również ceny noclegów. Dlatego warto planowanie ferii zacząć dużo wcześniej, można wtedy nie tylko mieć pewne miejsce na wyjazd, ale przede wszystkim zaoszczędzić bardzo dużo pieniędzy.

Największym zainteresowaniem i popularnością cieszy się południe Polski, gdzie najczęściej narciarze spędzają właśnie zimowe ferie. Hotele droższe Właściciele hoteli już szykują ręce na liczenie zysków, gdyż ceny średnio od listopada drożały o 40 procent. Jeszcze w listopadzie za pokój hotelowy w Zakopanem płaciło się średnio niecałe 240 złoty, teraz na początku stycznia ceny wzrosły już do 403 złoty.

Hotele będą miały szanse odbić sobie straty z okresu świątecznego, gdzie średnio na osobie tracili około 20 złoty, ale nie tylko. W ostatnim czasie branża hotelarska notuje duże spadki przychodów, mimo zwiększonych zysków podczas imprezy Euro 2012. Właściciele jednak mają nadzieje, że po tym turnieju przyjedzie więcej turystów do naszego kraju, ale najbardziej martwiące są ceny za noclegi. Hotele droższe W porównaniu z Europą Zachodnią to w Polsce ceny są przynajmniej o połowę mniejsze, ale przez to może również przyciągnąć większą ilość gości.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.