Jesteś tutaj: zrozumiecsprzedaz.pl > Giełda > Akcje i obligacje w 2013?

Kupujący ma lepiej

W dzisiejszych czasach to kupujący ma o wiele lepiej, gdyż ma do wyboru i koloru mieszkań czy też domów. Kupujący ma lepiej Wiedzą o tym zarówno deweloperzy, jak i ich klienci.
Kupujący oczekują od sprzedających nie tylko upustów ale również jakichkolwiek zachęt, żeby je zakupić. Nie ważne czy to jest młoda osoba, singiel, rodzina czy też emeryci, wszyscy negocjują o rabaty. Obecnie zainteresowani kupnem mieszkań klienci wydłużają czas kupowania mieszkań, niż było to wcześniej. To wszystko przez to, że chcą oni spokojniej, dokładniej przemyśleć i skalkulować warunki finansowe. Na rynku jest tyle dostępnych mieszkań, że nie ma konieczności kupowania pierwszego, lepszego. Kupujący ma lepiej Kupujący po prostu mają duże możliwości i chcą znaleźć mieszkanie, które będzie im się podobać, a do tego jeszcze liczą na jakieś upusty, rabaty czy też bonifikaty. Przychodzą oni na rozmowy dobrze przygotowani, wiedząc już czego oczekują w umowie.
Deweloperzy natomiast wiedzą o tym, że konkurencja jest duża i chcą sprzedać mieszkanie muszą się liczyć z tym, że trzeba dać jakikolwiek rabat. Często są stawiani w takich sytuacjach, ze klient oczekuje dodatku w postaci garażu czy kart rabatowych na przeprowadzenie remontu. Wiadomo, że w atrakcyjnych miejscach nie ma co liczyć na promocję cenowe, gdyż jest to po prostu nie możliwe. Kupujący ma lepiej Więc deweloperzy proponują mniej popularne metrażowo mieszkania w niższych cenach. Firmy wyprzedzają się w pomysłach, żeby zdobywać klientów.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.