Jesteś tutaj: zrozumiecsprzedaz.pl > Księgowość > Kara za uszczuplenie należności

Londyńskie metro

Kiedyś większość ludzi mówiło, że metro w Londynie będzie nie wypadłem, porażką. Londyńskie metro Wtedy wiele osób pytało czy ktokolwiek w ogóle będzie chciał jeździć w ciemnościach ze szczurami niż na powierzchni wśród pięknych widoków. Na dzień dzisiejszy żaden Londyńczyk nie wyobraża sobie stolicy Wielkiej Brytanii bez tego środka komunikacji.

Metro jest najszybszym środkiem transportu w Londynie, a dzięki niemu odkorkowało się miasto. Całkowita długość metra to ponad 400 kilometrów, dociera ono w prawie każde miejsce. Wiadomo, że im dalej od centrum tym mniejsza ilość połączeń. Londyńskie metro Po raz pierwszy linia londyńskiego metra została otwarta 10 stycznia 1863 roku, wtedy jeszcze warunki przewozowe nie były tak nowoczesne jak teraz. Nie dość, że przejazd był drogi, to do tego wolny i mało higieniczny. Kolejki chętnych do przejazdu metrem były ogromne, a w dzisiejszych czasach korzysta z niego około 4 miliony Londyńczyków.

Niestety  Londyńskie metro ma też swoje wady. Mieszkańcy ze stolicy Wielkie Brytanii są podzieleni na dwie grupy, na zwolenników, jak i również przeciwników. Ci pierwsi nie wyobrażają sobie życia bez metro, natomiast Ci drudzy wręcz go nienawidzą. Dlaczego? Powodów jest kilka. Jednym z nich są wysokie ceny za bilety miesięczne, które kosztują około 600 złoty. Kolejny powodem jest niepunktualność metra, Londyńczycy często narzekają na spóźnienia. Londyńskie metro Również w metrze duża ilość ludzi popełnia samobójstwa oraz na trasach można zaobserwować wiele gryzoni, takich jak np. myszy czy szczury.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.