Jesteś tutaj: zrozumiecsprzedaz.pl > Bankowość > Kiedy bank zwalnia z opłat

Minicasco od wielkich spraw

Ubezpieczenia samochodowe nie należą do najtańszych, szczególnie pakiety dodatkowe to luksus na który nie każdego stać. Minicasco od wielkich spraw O ile ubezpieczenie OC stanowi podstawowe i obowiązkowe ubezpieczenie, które daje ochronę przed skutkami wyrządzonych przez kierowcę szkód, tak ubezpieczenia gwarantujące odszkodowanie w sytuacjach losowych lub wypadkowych, w następstwie których dojdzie do uszkodzenia lub zniszczenia pojazdu, to całkowicie dobrowolne rozwiązanie, którego koszty często przewyższają możliwości finansowe właściciela samochodu.

Alternatywą dla ubezpieczenia AC, jest stosunkowo nowy produkt dostępny na rynku, oferowany właścicielom samochodów, którzy posiadają jedynie ubezpieczenie OC. Minicasco, to dobre rozwiązanie dla rozsądnych kierowców, którzy mogą pochwalić się wieloletnią bezszkodową jazdą. Minicasco od wielkich spraw W ramach gwarancji minicasco można liczyć na odszkodowanie za szkody, które właściciel pojazdu musiałby opłacić z własnej kieszeni, a także w sytuacjach, gdy pojawi się szkoda w samochodzie lub w obrębie jego wyposażenia, na skutek kontaktu z ludźmi lub zwierzętami, pojazd ulegnie zniszczeniu na skutek oddziaływania żywiołów, oraz w przypadku kradzieży całego pojazdu lub jego fragmentów.

Minicasco stanowi doskonałe rozwiązanie dla właściciel nowszych pojazdów, które nie znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka kradzieży, lub nieco starszych samochodów znajdujących się na liście najczęściej kradzionych. Minicasco od wielkich spraw Jest znacznie tańsze niż standardowy pakiet z AC, jednak pozwala zapewnić większe bezpieczeństw związane z posiadaniem samochodu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.