Jesteś tutaj: zrozumiecsprzedaz.pl > Giełda > Euro w górę

Najwięksi bankruci

Jak wiadomo, wejście na sam szczyt sławy nie jest łatwe. Najwięksi bankruci Potrzeba ciężkich lat czy to treningów, czy różnych wyrzeczeń. Piosenkarze, sportowcy czy aktorzy poświęcali wiele rzeczy w życiu, by stać się kimś. Poświęcali bardzo dużo, a wystarczyło niewiele, by spadli na samo dno. Zgubiło ich przeważnie wydawanie pieniędzy, alkohol czy kobiety. Oto lista dziesięciu największych bankrutów.

Pierwszą dziesiątkę zamyka znany tenisista Boris Becker, którego zgubiły kobiety. Najwięcej oszczędności poświęcił on na rozwód z Barbarą Feltus. Ze zgromadzonych podczas kariery 25 mln dolarów, został z długiem 2,5 mln dolarów. Kolejną bankrutką jest Sarah Ferguson, była żona księcia Yorku, która po rozwodzie została z niczym. Jej dług wynosi prawie 8 mln dolarów. Najwięksi bankruci Przez złe zainwestowanie pieniędzy w dwie restauracje, na listę wpisał się aktor Burt Reynolds z długiem 11 mln dolarów. Natomiast Wesley Snipes został ukarany grzywną w wysokości 12 mln dolarów za fałszowanie zeznać podatkowych. MC Hammer został oskarżony o naruszanie praw autorskich i aktualnie jego dług sięga 13 mln dolarów.

Pierwszą piątkę zamyka bokser Evander Holyfield, który swoje zarobione 250 mln dolarów przegrał w kasynach. Do tego ma on 11 dzieci z 5 kobietami, więc musi płacić ogromne alimenty. Aktualnie jego dług wynosi 16 mln dolarów. Kolejny na liście jest Mike Tyson, który przez tzw. „wyrzucanie pieniędzy w błoto” pozbył się całego swojego dorobku 300 mln dolarów, a do teraz spłaca długi w wysokości 23 mln dolarów. Trzeci na liście Diego Maradona, najlepszy piłkarz wszechczasów miał problemy z narkotykami i fiskusem, który żąda od niego 26 mln dolarów. Piosenkarka Toni Brakston ma do spłaty 50 mln dolarów, a przyczyną tego było wystawce życie i problemy ze zdrowiem. Jednak największym bankrutem jest lub był, już nie żyjący Michael Jackson. Najwięksi bankruci Oszacowano, że jego dług sięga 400 mln dolarów. Przyczyną było również wystawne życie, wydawanie pieniędzy na to co nie trzeba, przykładem jest postawienie parku oraz posiadanie 75 samochodów.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.