Jesteś tutaj: zrozumiecsprzedaz.pl > Gospodarka > Umorzenie składek ZUS

Niezawodna polisa na dom

 

Budowa domu to często wydatek stanowiący dobytek całego życia. Niezawodna polisa na dom Niejednokrotnie realizacja marzeń o własnym kącie z zielonym ogrodem to skredytowana inwestycja, która jeszcze przez długie lata będzie spłacana przez właścicieli nieruchomości. Tym bardziej warto zainteresować się pakietem ochronnym, który chroni właściciela domu i jego rodzinę, przed skutkami nieszczęśliwych zdarzeń, w których może dojść nawet do całkowitego zniszczenia budynku.

Polisy ubezpieczeniowe nieruchomości to gwarancja odszkodowania na wypadek, m.in. pożaru, uderzenia pioruna, eksplozji, odziaływania dymu i sadzy, uszkodzeń spowodowanych przejściem huraganu, podmycia przez obfite deszcze, zniszczenia pogradowe, zejścia lawiny śnieżnej lub osunięcia się bądź też zapadnięcia gruntu, uderzenia pojazdu, Niezawodna polisa na dom szkód wywołanych awariami wodociągowymi, zniszczenia po trzęsieniu ziemi lub zwykłym upadku drzewa. Dodatkowo pozwala uzyskać ochronę przed skutkami akcji ratunkowej prowadzonej w związku z nieszczęśliwym zdarzeniami.

W przypadku domów sfinansowanych kredytem hipotecznym ubezpieczenie nieruchomości stanowi obowiązkową część umowy kredytowej przez pełen okres trwania zobowiązania wobec banku. W przypadku nieruchomości budowanych „na własny koszt” nie każdy właściciel podejmuje decyzję o wykupieniu polisy ubezpieczeniowej, chociaż roczny koszt takiego ubezpieczenia to kilkaset złotych. Warto więc zachować odrobinę rozsądku i zapewnić sobie i rodzinie komfort jaki wynika z posiadania odpowiedniego ubezpieczenia. Niezawodna polisa na dom W przypadku nieruchomości, takiej jakim jest dom jednorodzinny, nigdy nie należy ufać w szczęśliwy los.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.