Jesteś tutaj: zrozumiecsprzedaz.pl > Gospodarka > Zarabianie na cashback

Nowy program mieszkaniowy

Aktualnie osoby starające się o zakup własnego mieszkania dzięki kredytowi mieszkaniowemu, które posiadają rodziny mogą skorzystać z ostatniej szansy na udział w programie Rodzina na Swoim. Nowy program mieszkaniowy Jednak zgodnie z najnowszymi doniesieniami, trwają już prace nad nowym programem rządowym, który umożliwi rodzinom zakup mieszkania na jeszcze korzystniejszych warunkach i z możliwością zaoszczędzenia nawet do 75 tysięcy złotych.

Informacja ta nie jest jednak oficjalnie potwierdzona i stanowi jedynie pewnego rodzaju rządową ideę, która jak na ten moment nie znalazła swego przekładu w postaci projektu. Nowy program mieszkaniowy O tym kiedy i czy w ogóle dojdzie do realizacji zapowiadanego programu wsparcia dla rodzin, okaże się zapewne na przestrzeni kilku najbliższych miesięcy.

Czy warto czekać na nowy, wciąż nieoficjalny program, czy też lepiej zdecydować się na wciąż aktualny? To już indywidualna decyzja każdego kredytobiorcy, Nowy program mieszkaniowy który podejmie ostateczną decyzję, zarówno dotyczącą zakupu mieszkania jak i sposobu jego sfinansowania.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.