Jesteś tutaj: zrozumiecsprzedaz.pl > Inwestycje > Inwestowanie dla początkujących

Punkty lecą w kulki

Na rynku jest bardzo dużo różnych programów lojalnościowych, które pozwalają wymieniać punkty na wymarzone nagrody. Punkty lecą w kulki Takie programy mają przyciągać klientów do danych sklepów czy różnych sieci. Niestety jak w każdej promocji są haczyki, ale niewiele osób o tym po prostu wie.
Zacznijmy wiec po kolei. Program lojalnościowy Skarbonka, który istnieje w sieciach handlowych Auchan, obowiązuje tylko i wyłącznie w danym roku. Tak więc przykładowo punkty uzbierane w ciągu 2012 roku, trzeba wykorzystać tylko i wyłącznie w tym roku, bo inaczej one przepadną. Punkty dostaje się za kupowanie określonych produktów. Kolejny sklep, który pozwala na zbieranie punktów to sieć sklepów Alma. Punkty lecą w kulki U nich są one ważne przez rok od zdobycia punktów. Sieć sklepów Carrefour umożliwił za zebraną ilość punktów kupować rzeczy przydatne do domu. 600 punktów jest równoznaczne z 10 złoty.
Największym zainteresowaniem cieszy się jednak program Payback, który obowiązuje w wielu miejscach. Punkty można zbierać na stacjach benzynowych BP, Empiku, Realu czy tez na allegro. Tak więc uczestnicy mają tam mnóstwo punktów. Klienci, którzy od początku, czyli od trzech lat zbierali punkty, muszą je wydać w ciągu najbliższego miesiąca, bo inaczej przepadną. Mianowicie ich ważność to 3 lata. 27 mln złoty może przepaść ogólnie wszystkim uczestnikom Payback, jeśli ich nie wykorzystają. Stacje Paliw BP wprowadzili możliwość płacenia punktami za zatankowane paliwo, i trzeba przyznać, że ta opcja cieszy się dużym zainteresowaniem. Punkty lecą w kulki Z punktami Payback można również kupować zabawki w smyku, książki w empiku czy też bilety do Multikina.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.