Jesteś tutaj: zrozumiecsprzedaz.pl > Finanse > Mniejsze opłaty w urzędach

Rynek pracy

Głośno się mówi o tym, że w Polsce jest duże bezrobocie, że Polacy mają problemy ze znalezieniem pracy. Rynek pracy Ponad połowa ludności ocenia gospodarkę kraju a bardzo złą, a 30 procent bardzo obawia się utraty pracy w najbliższym roku. Zadziwiające są jednak dane na temat podwyżek, bo aż 3 na 5 Polaków liczy, że ją dostanie.
Warte uwagi są również dane na temat poszukiwań pracy, jeżeli się ja traci. Bo co 5 Polak twierdzi, że nie będzie miał problemów ze znalezieniem nowej. Prawie jedna trzecia ludności Rzeczpospolitej Polskiej liczy na poprawę tej sytuacji w najbliższym roku. Bardzo mylne są te wszystkie wyniki. Rynek pracy Ponieważ ludzie słysząc w mediach, że sytuacja w kraju jest bardzo zła, wierzą w nią. Patrząc jednak na wyniki osiągane przez własne firmy, ciężko jest się zgodzić z mediami. Tak więc pracownicy tych firm czują się pewni, potrzebni i do tego liczą jeszcze na podwyżki czy też premie.
Dodać trzeba, że nie tylko mieszkańcy naszego kraju twierdzą, że w Polsce jest zła sytuacja gospodarcza, ale również i inne Europejskie kraje, np. Grecy, Węgrzy, Włosi, Francuzi czy też Hiszpanie. Rynek pracy W Niemczech połowa ludności liczy na poprawę sytuacji w naszym kraju.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.