Jesteś tutaj: zrozumiecsprzedaz.pl > Kredyty > Kredyt konsolidacyjny

Zmiana w Euro

Europejski Bank Centralny wycofał z obiegu banknot o nominale 5 euro! Zmiana w Euro Spokojnie, to tylko tak groźnie brzmi. Konkretnie chodzi o to, że EBC zmieni wygląd tego nominału.
Nowy banknot pięciu euro zostanie wprowadzony w życie z dniem 2 maja 2013 roku. Z czasem będą zamieniane kolejne aktualne banknoty na nowy wizerunek. Wszystkie z nich będą oparte na tematyce „Epoki i style”. Gołym okiem można zauważyć wprowadzone zmian w wizerunku banknotu.
Jeżeli chodzi o wprowadzenie banknotów w życie, to będą one stopniowo wycofywane z obiegu i zastępowane nowymi. Zmiana w Euro Po pewnym czasie utracą wartość prawną, ale będzie istniała możliwość ich zamiany w każdym momencie w bankach centralnych krajów strefy euro. Banki mogą być spokojni, banknoty będą wręcz niemożliwe do podrobienia, ponieważ są specjalnie zabezpieczone. W zależności od kata patrzenia na banknot, zmienia od kolor ze szmaragdowej zieleni w ciemnoniebieski. Kolejnym zabezpieczeniem jest hologram. Przedstawiona na nim jest głowa wybranki Zeusa. Dodatkowym plusem nowego 5 euro jest jego wytrzymałość. Zmiana w Euro Aktualnie wytrzymuje on 13 miesięcy, nowy banknot ma „żyć” dłużej.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.